הראל טכנולוגיות מידע הינה ספקית תשתיות IT מהמובילות בישראל. לחברה מוניטין וניסיון מצטבר של מעל 30 שנה – בעידן "המידע" בו אנו נמצאים, לקוחות מתחבטים רבות בשאלות מהותיות הנוגעות לתשתיות ה- IT שלהן, ולא מעט חברות בוחרות ב"הראל" בזכות הניסיון הזה.

ישנן חברות בתחום ה-IT שמתיימרות לספק שירותים מהרבה יצרנים ואז כביכול סל הפתרונות שלהן נראה רחב ומקיף. מדיניותה של הראל שונה בתכלית – אנחנו לא מתפזרים יתר על המידה, אלא מתרכזים בתחומי הידע שלנו, בטכנולוגיות ובספקיות התשתית אשר בחרנו לספק איתן את הפתרונות אותם אנו מציעים- קרא עוד על הפתרונות שלנו

מרבית הפתרונות שהראל מספקת הינם פתרונות מקצה לקצה TurnKey Projects – הכוללים בניית מעטפת כוללת לשביעות רצון הלקוח, באחריותה המלאה של הראל כ-Single Point Of Contact.

הצוות המקצועי של הראל כולל 6 מומחים בתחומי הטכנולוגיה, שהינם מהנדסי מערכת בכירים, מהמובילים בתחומם והאחראים על בניית הפתרונות ללקוחות.

בנוסף, גם 12 מומחי PS בעלי הכשרה וניסיון רב, האחראים על המסירה ללקוח.

על הצוות מנצחים שני מנהלי פרויקטים ברמה הגבוהה ביותר.

לאחר המסירה המלאה של הפרויקט, הלקוח מועבר לטיפול השוטף של מחלקת השרות, המונה טכנאים רבים ומנוסים, האחראים לספק כל סוג שרות נדרש כולל שרות במתכונת 24/7.

זה כמעט 15 שנה שהראל הינה הספק העיקרי והגדול ביותר של ממשלת ישראל והחברות הלאומיות תחתיה, במגוון תחומים, החל מאספקת כמעט כל המחשוב האישי, דרך אספקת כל השרתים על סוגיהם (שרתי Rack ו- (Blades וכן את מרבית פתרונות האחסון.

תיקצר כאן היריעה מלמנות את לקוחות החברה, נציין רק שהם מתפרשים על פני כל הענפים במשק הישראלי, החל ממשרדי ממשלה, מרבית מוסדות האקדמיה, כמעט כל מערך שרותי הבריאות, רשויות מקומיות, מוסדות פיננסיים, חברות בתחום התעשייה וההיי-טק, ועוד.

מתחילת דרכה השכילה הראל להאמין קודם כל באנשיה והיא חרטה על דיגלה את האמירה "האנשים עושים את ההבדל" – דבר המסביר מדוע מרבית עובדי החברה הינם עובדים ותיקים ומנוסים מעל 10 שנים, וכפי שהיטיב לתאר זאת אחד מלקוחותינו: "לבחור בהראל זה לבחור במשפחה".

הצוות שלנו

האנשים של הראל עושים את ההבדל

בעל תואר ראשון בהנדסת חשמל מאוניברסיטת תל אביב, תואר שני במנהל עסקים מהאוניברסיטה העברית בירושלים. עובד בחברה משנת 2001. התמנה למנכ"ל החברה בשנת 2012.

יוסי צייגר - מנכ"ל
yosiz@harel.co.il

בעל תואר ראשון בחשבונאות ומנהל עסקים מהמכללה למנהל. תואר שני בחשבונאות וניהול פיננסי מהמכללה למנהל. התמנה לסמנכ"ל הכספים של החברה בשנת 2011.

יוסי בז'ה – סמנכ"ל כספים
yossibj@harel.co.il

היה מנכ"ל ובעלים של חברת מחשבים בדרום במשך 20 שנה, והחברה נרכשה על ידי הראל טכנולוגיות בשנת 2002. בעל תואר דיפלומה בבנקאות ותואר ראשון בכלכלה.

אלי ברששת – משנה למנכ"ל
elieb@harel.co.il

בוגר כלכלה ומנהל עסקים מאוניברסיטת בן גוריון. הצטרף לחברה בשנת 2014 וכיהן במגוון תפקידים וביניהם סמנכ"ל שירות ואינטגרציה בחברה. בעל ניסיון רב שנים בתפקידי ניהול בכירים.

אבי ביגל – סמנכ"ל מכירות
avib@harel.co.il

גיק של חסידות וטכנולוגיה מעל 25 שנה. מומחה ברמה בינלאומית בעולמות תשתיות ה-IT בתחומי האחסון, הווירטואליזציה וההמשכיות העסקית. מוביל את לקוחותיו ביד רמה להתמודדות נכונה עם אתגרי המאה ה-21. בהראל מאז שנת 2009.

דודי דביר - CTO
dudid@harel.co.il

מתמחה בעולמות הווירטואליזציה, אחסון, גיבוי, מערכות HPC.  עובד בחברה משנת 2010 במגוון תפקידים כפריסייל. התמנה למנהל מחלקת הפריסייל בשנת 2018.

אבינועם צ'פלאוי - מנהל מחלקת הפריסייל
avinoamz@harel.co.il

בעל ניסיון של למעלה מ- 20 שנה בתחום ה-IT והמחשוב הארגוני. בעל תואר ראשון בהנדסת חשמל, ותואר שני במנהל עסקים מאוניברסיטת בן גוריון. הצטרף לחברה בשנת 2001.

אשר וקנין – סמנכ"ל מכירות
asherv@harel.co.il

סמנכ"לית משאבי אנוש ורכזת משפטית – מכרזים והתקשרויות. בעלת תואר ראשון בלימודי משפטים ממרכז האקדמי למשפט ולעסקים ובוגרת לימודי ניהול משאבי אנוש בכיר מאוניברסיטת בר אילן. מתמחה בדיני עבודה, דיני מכרזים ודיני חוזים, ובעלת ניסיון של מעל 8 שנים בתחום משאבי האנוש. עובדת בחברה משנת 2012.

מורן נוה - סמנכ"לית משאבי אנוש ורכזת משפטית - מכרזים והתקשרויות
morannv@harel.co.il

בעלת תואר ראשון בפילוסופיה מאוניברסיטת בר אילן. עובדת בחברה משנת 2000 במגוון תפקידים. מונתה לסמנכ"לית השירות של החברה בשנת 2012.

מלי סביליה - מנהלת שרות ארצית
mally@harel.co.il

בעל ניסיון רב בניהול ותפעול מחסנים ולוגיסטיקה, ניהול מחלקות שרות, והתקנות מרובות טכנאים. מתמחה בניהול פרויקטים מורכבים. הצטרף לחברה בשנת 2003.

עופר זילבר – מנהל מחסנים
oferz@harel.co.il

מומחה לתשתיות מחשוב, אחסון, גיבוי, המשכיות עסקית, תשתיות DRP ותשתיות Datacenter. בעל ניסיון רב שנים בעבודה מול הנהלות הלקוחות בתכנון וניהול הפרויקטים, תוך כדי הסתכלות על הצד הטכני, הצד העסקי והתקציבי של הפרויקט. הצטרף לחברה בשנת 2006.

אביב גן – מנהל פרויקטים
avivgan@harel.co.il

מומחית לתשתיות מחשוב ומיקרוסופט. בעלת ניסיון רב שנים בעבודה מול לקוחות בתכנון וניהול פרויקטים. עובדת בהראל החל משנת 2017.

שרונה בן דוד – מנהלת פרויקטים
sharonab@harel.co.il

בעל תואר ראשון בהנדסה ומערכות מחשוב מאוניברסיטת בן גוריון. הקים מערכת HPC ראשונה בתע"א בשנת 2000, ומאז עובד עם התעשיות הביטחוניות והאקדמיה בתחום. הצטרף לחברה בשנת 2020.

אלכס לנדסברג – מנהל מחלקת HCI
alexl@harel.co.il