מן התקשורת

הראל טכנולוגיות מידע מצעידה את תחום ה-IT כבר מעל 34 שנים.
את אדוות הצלחתנו ניתן לראות גם בין קירות משרדיהם של כלל לקוחותינו, וגם כאן בטעימה מעולם המומחיות שלנו.

הראל טכנולוגיות מידע מציגה: "האנשים שעושים את ההבדל"

חברת הראל טכנולוגיות מידע נוסדה לפני למעלה מ-30 שנה והפכה במהרה לאחת מהחברות המובילות בארץ בתחום תשתיות ה-IT. בשנת 2010 נרכשה על ידי החברה הציבורית ONE והפכה לחלק מהותי מהקבוצה. פעילותה של הראל פרוסה בכל הארץ עם סניפים בדרום, בצפון ובמרכז. הראל פועלת במגוון תחומים, ביניהם משרדי הממשלה, בריאות, אקדמיה, רשויות מקומיות, ביטחון ותעשייה.

 

פודקאסט: שינויים בהרגלי צריכת האחסון שלנו – Hyper-Converged על סטרואידים

בפרק זה עסקנו בשינויים שקרו במהלך השנים בהרגלי צריכת האחסון שלנו, בדגש על פתרון vSAN.
איתנו באולפן: דודי דביר, CTO הראל טכנולוגיות מידע בע”מ

חוויית ענן מלאה - כך תנהלו Data Center וירטואלי מלא בתוך הארגון

עבודה ב-Data Centers דורשת סנכרון בין כל חלקי המערכת בארגון: תקשורת, אחסון ושרתים. פתרונות של תשתית אחודה שהולכים ומשתדרגים כיום, נותנים מענה לכלל התשתיות ומקלים את הניהול והתחזוקה השוטפים של מערכות המידע.
גם כשנדמה שהטכנולוגיה כבר הגיעה לשיא, ונראה כי אין לאן להתקדם ממנו – תמיד אפשר לעשות עוד צעד, לשפר עוד היבט, לחדד ולחזק את דרך ההתנהלות של עוד תהליך ואת הביצועים של עוד מערכת. צעד כזה בדיוק נעשה בפתרונות התשתית האחודה, (HCI (Hyper-Converged Infrastructure.

הראל טכנולוגיות מידע השלימה את תכנית השותפים Fujitsu Select Expert

"פוג'יטסו גאה בשותפיה העסקיים בישראל ושמחה על מינוי הראל טכנולוגיות מידע כשותף Fujitsu Select Expert כך לדברי רענן ביבר, מנהל פוג'יטסו ישראל. משמאל לימין: אלי ברששת, משנה למנכ"ל הראל טכנולוגיות מידע; רענן ביבר, מנהל פוג'יטסו ישראל; חואן פרוקר, סגן-נשיא והמנהל האזורי בפוג'יטסו ישראל; יוסי צייגר, מנכ"ל הראל טכנולוגיות מידע; אבי ביגל, סמנכ"ל מכירות הראל טכנולוגיות מידע; וארז ויינר, מנהל ערוצים פוג'יטסו ישראל. צילום: יח"צ.

Commvault Hyperscale X: הדור הבא של תשתיות הגיבוי

תחום התשתיות עובר שינויים רבים בתקופה זו, ותחום הגנת המידע בפרט. הארגונים מבינים כיום שנדרשת מערכת לניהול המידע ממקום אחד בכלל הרבדים הקיימים, ושהפלטפורמה שאותה הם בוחרים חייבת לשים את המידע בראש סדר העדיפויות – בין אם הוא מאוחסן באתר הארגון, בענן או בעננים מרובים (מולטי קלאוד).

איך יוצרים את ממשלת העתיד?

"במקום צוותים גדולים ופרויקטים רב שנתיים, הממשלות צריכות לשנות גישה – לטובת האזרח, באמצעות חדשנות וכלים מבוססי ענן", אמרה קייסי קולמן, סגנית נשיא עולמית למגזר הממשלתי-ציבורי ב-Salesforce. "ארגונים שלא יבצעו טרנספורמציה דיגיטלית – יישארו מאחור".

הראל טכנולוגיות מידע – כוכב עולה, גם של פוג'יטסו

הראל טכנולוגיות מידע – כוכב עולה, גם של פוג'יטסו פסקה: הראל טכנולוגיות מידע זכתה לא מכבר בתואר "הכוכב העולה" (Rising Star) של פוג'יטסו לאזור EMEA לאור עלייה מטאורית בהיקף העסקים שלה – עם הענקית היפנית, שהיא שותפה בכירה שלה, ובכלל. לאור הזכייה, הראל ערכה באחרונה כנס (וירטואלי, כמובן), שבו הציגו שתי החברות את השותפות הפורה שלהן, שבאה לידי ביטוי במוצרי האחסון ובפתרונות המגוונים שהן מציעות לשוק הישראלי.

הראל תטמיע שרתי פוג'יטסו בממשלה בעשרות מיליוני שקלים

ועדת המכרזים למחשוב וטכנולוגיה במנהל הרכש הממשלתי בחרה בהראל טכנולוגיות מידע, כזוכה יחיד במכרז לאספקת שרתי Rack לממשלה – כך נודע לאנשים ומחשבים. החל מהחודש הנוכחי היא תטמיע שרתי פוג'יטסו במשרדי הממשלה וביחידות הסמך שלה, בהיקף של בין 15 ל-30 מיליון שקלים בשנה.
משך המכרז הוא לשנתיים, עם אופציה להארכה בחמש שנים נוספות. הראל ופוג'יטסו יחליפו את HPE, שסיפקה לממשלה את השרתים מסוג זה בשנים האחרונות.