קבוצת קלי הטמיעה פתרון גיבוי כשירות בענן מטליק עבור גיבוי ה CRM של סיילספורס

קבוצת קלי, המתמחה בפתרונות פיננסים להשקעות, פנסיה וביטוח, השלימה יישום של פתרון הגנת הנתונים, גיבוי ושחזור Metallic של חברת Commvault, עבור סביבת ה- CRM של חברת סיילספורס, בה מנוהלים תהליכי השיווק, המכירות והשירות של עשרות אלפי לקוחות הקבוצה. את הפרויקט ביצעו במשותף הראל טכנולוגיות מידע יחד עם צוות אגף מערכות מידע בקלי וצוות קומוולט.

בטרם יישום  Metallic עבדו בקבוצת קלי עם פתרון גיבוי אחר, שלא היה יעיל מספיק לצרכי הארגון. לפיכך, קלי החלו בתהליך לאיתור ובחירת פתרון גיבוי למערכת ה- CRM  של סיילספורס. לאחר בחינת הפתרונות וביצוע פיילוט מוצלח בחרו בקבוצת קלי בפתרון הגיבוי Metallic של Commvault. היקף הפרויקט לא נמסר אך הוא מוערך בעשרות אלפי שקלים לשנה ולמעלה מ- 100,000 שקל בחמש שנים.

הראל טכנולוגיות הטמיעה מערכת של נטאפ באגודת אכסניות הנוער

פתרון HCI שהוטמע הוא פתרון מבוסס תוכנה, המאחד את כל רמות התשתית ומאגד אותן תחת פתרון תוכנה אחד ומייצג את סביבת השרתים, את מערך האחסון, את מתגי התקשורת ואבטחת המידע – בממשק ניהול אחד, שמדבר ומנהל את כולם.
הראל טכנולוגיות מידע הטמיעה מערכת HCI של נט-אפ ( NetApp) באגודת אכסניות הנוער בישראל (אנ"א). הפרויקט ארך חצי שנה והסתיים באחרונה. היקפו הכספי של הפרויקט עומד על מאות אלפי שקלים.

הראל הטמיעה פתרון עתיר ביצועים של נטאפ בפיברו

במסגרת הפרויקט הוטמע פתרון לאיחוד נתונים, HCI של נט-אפ, שכולל שרתים, תקשורת, אחסון ותשתית ענן. ההיקף: מאות אלפי שקלים אבינועם צפלאוי, מנהל מחלקת הפריסייל בהראל טכנולוגיות מידע, אמר כי "בשל הפרויקט, פיברו ישראל קיבלה יכולת שימור וניהול של התשתיות הקיימות באתר. הפתרון מספק ללקוח חופש פעולה וגמישות בהקמת אתר גיבוי משני, עבור ניהול המידע של הארגון. מדובר בפרויקט שדרוג שלישי שהראל מבצעת בפיברו".

הראל טכנולוגיות הטמיעה אחסון של אינפינידט בביטוח ישיר

ביטוח ישיר - ‎ביטוח ישיר‎ added a new photo.

בפרויקט, שעלותו נאמדת במיליוני שקלים, הוטמע פתרון InfiniBox בנפח של 2.5 פטה בייט בשני אתרי החברה

הראל טכנולוגיות הטמיעה בביטוח ישיר את פתרון אחסון הנתונים של אינפינידט לכלל סביבות הארגון. הפרויקט ארך כחודש והסתיים באחרונה. עלותו הכספית עמדה על מיליוני שקלים.