פרויקטים ואינטגרציה

הראל מנהלת ומבצעת פרויקטים בכל רמת מורכבות, בפריסה ארצית ובינלאומית ובמגוון תחומים.

מנקודת מבט ראותנו, פרויקט הינו כל פתרון שהינו קריטי ללקוח (ומוגדר מבחינת הלקוח כפרויקט) וברמת מורכבות שמצריכה מספר גורמים, אשר ישתתפו בתהליך ההטמעה של הפרויקט.

איפיון הצורך

והפתרון המתאים ללקוח לפי הדרישות הטכניות והעסקיות של הלקוח. האיפיון נעשה ע"י כלי Sizing של היצרנים המובילים (NetApp, VMware, Lenovo, Fujitsu) בנוסף על שימוש בניסיון הרב שלנו בהטמעה של אלפי פרויקטים.

הטמעה

הכוללת ליווי הפרויקט מקבלת ההזמנה ועד לסיום ההטמעה. מנהל הפרויקט הוא נקודת קשר מרכזית (SPOC) מול הלקוח ואחראי על ההטמעה הכוללת של הפרויקט לשביעות רצונו של הלקוח.

אחריות

לאחר ההטמעה אנו ממשיכים לתמוך בלקוח וללוות אותו לפרויקטי המשך ופרויקטים נוספים. וכפי שאנו מדגישים תמיד גם ובמיוחד בפרויקטים – "האנשים של הראל עושים את ההבדל"

פתרונות שרתים

באמצעות היצרניות Lenovo ו-Fujitsu, הראל הינה מספקיות מערכות השרתים הגדולה בישראל והינה השותפה המובילה של חברת Lenovo ו-Fujitsu בתחום זה.

פתרונות אחסון מידע

באמצעות היצרניות NetApp ו-Infinidat, הגידול העצום בנפח המידע הארגוני והצורך הקבוע בנגישות אליו, מחייבים פתרונות חכמים, המשתלבים בסביבות מחשוב מורכבות. אין פתרון אחד התואם לכולם, המסוגל לטפל בצורכי האחסון שלך ותואם לאסטרטגיה העסקית מבחינת ביצועים וזמינות של יישומים ארגוניים קריטיים. זהו המקום והזמן שבו הראל טכנולוגיות מידע נכנסת לתמונה. אנו נספק לך את הכלים הטכנולוגיים שיעזרו לך כארגון לעמוד מול האתגרים הניצבים אל מערך ה-IT הארגוני שלך. זה היתרון האיכותי של הראל טכנולוגיות מידע – ההופך ליתרון שלך. אתה מקבל את מיטב היצרנים ופתרונות האחסון המובילים בעולם מכתובת אחת – 'הראל טכנולוגיות מידע'.

פתרונות HPC – High Performance Computing

מבוססי Nvidia, Lenovo ו-Fujitsu. הדרישה ההולכת וגוברת לתשתיות מחשוב עתירות ביצועים, הינה הולכת וגוברת במגוון תסריטים וצרכים משתנים, שעימם אתה כלקוח נדרש להתמודד. בין אם זה לטובת מחקר ובין אם זה לטובת טיוב ביצועים עיסקיים – אנו בהראל נדע לעזור לך לבנות את הפתרון האידיאלי, המשלב עתירות ביצועים ובעלויות כלכליות משתלמות.

פתרונות גיבוי והמשכיות עסקית

מבוססי טכנולוגיה מבית Commvault, Veeam  ו-EnsureDr. ארגונים נדרשים לספק עבור הרגולציה/עצמם פתרונות של DR למערכות המידע שברשותם. מערכת המידע הארגונית משמשת כבסיס להמשכיות העסקית של הארגון, ולכן נהוג להחזיק במערכת משנית, שנדרשת להיות שרידה וזמינה למקרה של שעת אסון / תקלה במערכת הראשית. הראל טכנולוגיות מידע מאפיינת ומתאימה לכל ארגון את מודל ה-BCP המותאם לצרכיו, בהתאם לסוג המידע ולרמת הקריטיות, על מנת ליישם מודל BCP התואם ללקוח מבחינה כלכלית, ומספק פתרון יעיל של שחזור המידע לארגון. כך הלקוח ייגש אל המידע הרלוונטי והאפליקציות הארגוניות מרחוק ובכל זמן נתון, תוך שמירה על המידע ויישום דרישות הרגולציה הנדרשת.

פתרונות HCI – Hyper Converged Infrastructure

מבוסס טכנולוגיה מבית VMware (vSAN) ו-Nutanix. וירטואליזציה, תקשורת, מערכות אחסון, תוכנות ניהול ושרתים, הם הטכנולוגיות המהוות מסגרת לתשתית האקטיבית בארגון. עולם ה-IT התקדם בשנים האחרונות למערכות משולבות, המאחדות את הטכנולוגיות הנ"ל למערכת אחת.
הראל טכנולוגיות מידע הינה הכתובת הישירה שלך לפתרון זה, המאחד את כל יכולותינו הטכנולוגיות עבורך למקום אחד.

פתרונות ענן פרטי

מבוססי טכנולוגיה מבית VMware ו-Nutanix. וירטואליזציה וטכנולוגיות ענן פרטי מאפשרת לפשט ולהגמיש את מערך התשתיות בארגון. שילוב פתרונות הווירטואליזציה הענן והניהול מסייעים ללקוח להריץ את היישומים שברשותו על תשתית חזקה ולחסוך זמני השבתה, עלויות נלוות ותקורות ניהול. לקוחות יכולים לצמצם את המורכבות והעומס על הציוד הפיזי ולתמוך ביישומים העסקיים בפשטות יתרה באמצעות וירטואליזציה טכנולוגיות ענן. הצעד גם יסייע לחסוך בהוצאות קירור, אנרגיה ושטח רצפה והינו ירוק לסביבה. המשכיות עסקית – פתרונות וירטואליזציה וניהול מסייעים לצמצם אובדן של זמן יקר בתפעול השוטף ובמקרי אסון, באמצעות מנגנוני התאוששות חזקים ובהם: גיבוי רציף וקבוע והגירה מהירה. הראל טכנולוגיות מידע הינה חלוצה כמשווק וכאינטגרטור בישראל בתחום הווירטואליזציה והענן הפרטי ובעלת ניסיון מעשי רב מול הלקוחות הגדולים במשק בכל הסקטורים המוכרים – ממשלתי, בטחוני, פיננסי, אקדמי ועוד.

פתרונות "שולחן עבודה ווירטואלי – VDI"

מבוססי טכנולוגיה מבית VMware ומבית Microsoft. הדרישה ההולכת וגוברת של ארגונים ליכולת עבודה היברידית המשלבת ניתוק בין המיקום הפיזי של העובד ליכולת העבודה והפרודוקטיביות שלו – מצריכה שינויים ואימוץ טכנולוגיות ותפיסות עבודה חדשניות. אנו בהראל נדע לעזור לך להתמודד בצורה המיטבית ביותר עם אתגר זה.

פתרונות מחשוב קצה (תחנות/ניידים וכו')

באמצעות היצרניות Lenovo ו-Fujitsu. אנו בהראל גאים לספק ללקוחותינו את הפורטפוליו הנרחב ביותר של פתרונות ציוד קצה לטובת סביבות העבודה המשתנות, לא משנה מול איזה אתגר או דרישה אתה כלקוח נדרש להתמודד בעולמות אלו, אנו בהראל נסייע לך בצורה המושלמת ביותר.

אמיר הרוש, סמנכ"ל הטכנולוגיות של קבוצת קלי:

"מערכת ה-CRM של סיילספורס היא אחת ממערכות הליבה בקבוצה בה מנוהלים תהליכי השיווק, המכירות והשירות במגוון ערוצים. היא מכילה מידע רב של כ- 70,000 לקוחות עליו יש לשמור ולהגן", אומר אמיר הרוש,  סמנכ"ל הטכנולוגיות של קבוצת קלי.

לסיפור הלקוח לחצו כאן

שלומי פרייס, מנכ"ל נט-אפ ישראל:

"הפרויקט אפשר להעביר את אגודת אכסניות הנוער מהעולם המסורתי לפתרון מתקדם. האגודה קיבלה מענה מלא ונגיש, תחת יצרן אחד, עם מסך ניהול מאוחד, שמאפשר דיווחים שוטפים תוך שקיפות ויעילות. המערכות שלנו מאפשרות שדרוג מהיר ויעיל, בלא צורך בהשקעה מסיבית נוספת בתשתיות".

לסיפור הלקוח לחצו כאן

דודי דביר – CTO, הראל טכנולוגיות מידע:

"ארגונים שלא יבצעו טרנספורמציה דיגיטלית – יישארו מאחור"

לסיפור הלקוח לחצו כאן

מלי סביליה – סמנכ"לית שרות בהראל טכנולוגיות מידע

מתארת את התפקיד שלה כצומת האינטראקציה בין הראל טכנולוגיות מידע (מבית ONE) לבין אלפי לקוחות החברה: "לנהל שירות, זה בעצם כמו לנהל חברה בתוך החברה, שכן בשירות עצמו יש מערך של מכירות, מחסן, טכנאי ופרויקטים"

בקרו אותנו בפייסבוק

פרויקטים

30/05/2022
מנהל פרויקטים - אביב גן

הראל מנהלת ומבצעת פרויקטים בכל רמת מורכבות, בפריסה ארצית ובינלאומית ובמגוון תחומים.

מנקודת מבט ראותנו, פרויקט הינו כל פתרון שהינו קריטי ללקוח (ומוגדר מבחינת הלקוח כפרויקט) וברמת מורכבות שמצריכה מספר גורמים, אשר ישתתפו בתהליך ההטמעה של הפרויקט.