שירותי IT לעסקים

עד לפני כמה שנים אולי לא היה בכך צורך, אבל אין ספק שהיום שירותי IT לעסקים הם חלק בלתי נפרד מכל עסק – החל מהמסעדה או בית הקפה השכונתיים והקטנים ביותר, ועד משרדי ההייטק הגדולים והרווחיים ביותר. היום כמעט ולא קיים עסק שלא מתבסס על פעילות מחשובית ענפה במיוחד, כך שגם אם בעסק קיים מחשב אחד בלבד, ובוודאי אם קיימים בו עשרות או מאות מחשבים – שירותי IT לעסקים הם חובה עבורו. לשירותי IT לעסקים יש חלק נכבד בהצלחת העסק, ולכן אם גם אתם עומדים בראשות עסק מכל סוג כזה או אחר – כדאי שתצוותו לעצמכם שירותים שכאלו, ויפה שעה אחת קודם. היום נספר לכם מהם בדיוק שירותי IT לעסקים ואיך הם יכולים לעזור גם לכם, אז קדימה – בואו נתחיל.

שירותי IT לעסקים – מה זה אומר בכלל?

אולי על פניו כשאתם מגיעים לעסק שלכם ופותחים את המחשב, אתם לא בהכרח חושבים על כל מה שקורה מאחורי הקלעים. אתם רק משתמשים פעם בתוכנה כזו ופעם בתוכנה אחרת, מזינים נתונים, שולפים אותם כשאתם צריכים, מפיקים דו"חות לשימושכם ועוד, אבל מאחורי כל אלו עומדות פעולות סופר מתוחכמות, שהן תולדה ישירה של אותם שירותי IT לעסקים.


שירותי IT לעסקים, אם כך, הם הכרחיים. הם אלו שיוצרים את המעטפת הטובה ביותר שגם שומרת על הנתונים המתקבלים במחשבי העסק שלכם, גם מאחסנת אותם בצורה טובה, גם מגבה אותם, וגם מאפשרת לכם לבצע עוד מגוון פעולות כמו שיתוף מידע בענן, עבודה מרחוק ועוד.


כמובן שלצד כל אלו שירותי IT לעסקים מספקים מעטפת של פתרונות ותמיכה ברגע האמת, שבו לצורך הדוגמה מתעוררת תקלה בלתי צפויה, איומים כמו וירוסים תוקפים את המחשב, ועוד מגוון רחב של סיטואציות שאף בעל עסק לא רוצה להתמודד איתן, אך לעיתים אין לו שליטה על כך.

תוכן עניינים

כולם מדברים על פתרונות – מה הכוונה כאן בעצם?

כשאנחנו מדברים על פתרונות אנחנו לא בהכרח מדברים על בעיות, אבל בהחלט גם עליהן. פתרונות שקשורים בעולם המחשוב הם פתרונות שבאים במטרה להקל על פעילות העסק המחשובית, גם בזמן היווצרותה של בעיה וגם בזמני שגרה.


אותם פתרונות באים לידי ביטוי במגוון מישורים, גם כאלו שאתם מודעים אליהם בתור אנשים שלא מגיעים כלל מתחום המחשוב, וגם כאלו שאין לכם מושג שבכלל קיימים. כדי לסבר לכם את האוזן ולהקל עליכם, נסביר לכם על כמה שירותי IT לעסקים שקיימים היום ויוכלו לסייע גם לעסק שלכם.

שירותי IT לעסקים – התאמה והטמעה

השירותים ההכרחיים לכל עסק הם שירותי התאמה והטמעה. כחלק משירותי IT לעסקים תצטרכו לבחון מהם בדיוק הצרכים המחשוביים שלכם, ובהתאם להטמיע מערכת שתוכל לעזור להם להתממש כהלכה.


השירותים האלו כוללים התאמה מקיפה שבוחנת את כל הצרכים של העסק שלכם, ובהתאם מרכיבה מערכת פתרונות שהולמת את כלל הצרכים האלו. בשלב הבא, תוטמע המערכת בצורה גורפת במחשבי העסק, כך שהפעילות שלהם תוכל להקיים בצורה רציפה ובטיחותית.

שירותי HPC – HIGH PERFORMANCE COMPUTING

מדובר כאן על שירותים שקשורים בתשתיות המחשב. כל עסק מגיע עם צרכים לתשתיות אחרות, ובהתאם ניתן להעניק לו שירותי HPC באופן מותאם ואידיאלי עבורו.

שירותי אחסון וגיבוי

אם בעבר עולם המחשבים היה בחיתוליו ולא הביא איתו איומים רבים כל כך, הרי שהיום כל מחשב בודד מביא איתו שק של עשרות אלפי איומים. כן, היום כדי לפרוץ למחשב, לגנוב ממנו נתונים או למחוק את התכולה שלו לא צריך להיות גאון גדול, אלא פשוט האקר מקצועי וחדור מטרה.


שירותי אחסון וגיבוי, אם כך, הם לא פחות מקריטיים לעסק שלכם. ברגע שהגישה למחשב של העסק שלכם היא פרוצה כל כך, ללא שירותי אחסון וגיבוי אתם עלולים לאבד את כל הנתונים הקריטיים לעסק שלכם – החל מטבלאות עם מספרים וסכומים, דרך מסמכים שקשורים בעובדים שלכם, ועד חוזים והסכמים על עסקאות ענק שיצרתם אל מול חברות אחרות.


ברגע שהחומר שנמצא על המחשב שלכם מאוחסן היטב וקיים עבורו גיבוי, גם ברגע האמת שבו קיים איום על המחשב והחומר שנמצא עליו – אתם יכולים להיות רגועים שיש לכם פתרון זמין.


שירותי מערכות אחודות

סוג השירות הזה הוא סוג שירות יעיל ביותר לעסק שלכם, שניתן על ידי חברות שמעניקות שירותי IT לעסקים. תחת השירות הזה נכללים וירטואליזציה, מערכות אחסון, תקשורת, תוכנות ניהול ושרתים ועוד, שיחד עומדים בתור טכנולוגיות שהן הבסיס לתשתית בעסק שלכם. במקום להתפזר עם כל טכנולוגיה בנפרד, שירותי מערכות אחודות לוקחות את כולן ומעניקות לכל אחת מהן את הפתרון הטוב ביותר עבורה.


שירותי שליטה ובקרה

השליטה והבקרה הן חלק בלתי נפרד מניהול העסק שלכם, וניחשתם נכון – גם הן מתבצעות באמצעות המחשב. שירותי IT לעסקים שניתנים בנושא השליטה והבקרה הם שירותים שיכולים להפוך את העבודה בעסק שלכם להרבה יותר יעילה, מסודרת, מאורגנת ומנוהלת נכון, וכולם יכולים להנות ממנה במקביל – גם הדרג הניהולי וגם העובדים שבעסק.

שירותי מחשוב ענן

שירותים אלו הם קריטיים היום, בעיקר לאור השנים האחרונות שבהן מודל העבודה ההיברידי הולך ונהיה פופולרי יותר ויותר. באמצעות שירותי מחשוב ענן ניתן לשתף את המידע החשוב לעסק שלכם ולהשתמש בו גם מרחוק, בין אם אתם נמצאים במקום העבודה ועובדים על המחשב האישי שלכם, ובין אם אתם עובדים מרחוק עם מחשב אחר או לפטופ.

היום עסק שלא נעזר בשירותי מחשוב ענן הוא עסק הרבה יותר מוגבל ושכפוף להגעת העובדים למקום, וכאמור – המודל הזה כמעט ולא קיים היום בצורה כל כך בלעדית.

בחירת חברה שתעניק שירותי IT לעסקים

אין לנו ספק שעכשיו אתם מבינים גם בעצמכם את החשיבות הגדולה של שירותי IT לעסקים, ואם אתם רוצים לצאת לדרך ולחפש לעצמכם חברה שתעניק לכם אותם – יש כמה דברים שתצטרכו לשים לב אליהם בטרם הבחירה.


שירותי IT לעסקים כמפורט לא ניתנים על ידי כל חברה, והם תלויים בכמה וכמה דברים שחשוב לבדוק מראש:

  1. חבילת השירותים שאתם מקבלים 

קיימות לא מעט חבילות של שירותי IT לעסקים, כאשר חלק מהן מקיפות יותר ואילו חלק מהן מקיפות פחות. חשוב לוודא איזו חבילה בדיוק מוצעת לכם, ולהתאים אותה בהתאם לצרכי העסק שלכם.

  1. המחיר עבור שירותי IT לעסקים 

 סקאלת המחירי בתחום שירותי IT לעסקים היא רחבה במיוחד, ויכולה להשתנות בהתאם לכל מיני גורמים. חשוב לוודא שאתם מקבלים הצעת מחיר הוגנת ביחס לחבילת השירותים שהוצעה לכם, ולבחור את החברה בהתאם.

  1. וותק, ניסיון ומקצועיות 

מדובר כאן על גורם קריטי בדרך להצלחת העסק שלכם. שירותי IT לעסקים צריכים להינתן לכם על ידי חברה שיודעת מה היא עושה, ושיש לה את הניסיון והוותק הדרושים על מנת להוביל את העסק שלכם אל עבר הצלחות.

חברת הראל טכנולוגיות מידע – לקבל שירותי IT לעסקים בראש שקט

אנחנו בחברת הראל טכנולוגיות מידע מחזיקים בניסיון של מעל ל-30 שנים בתחום ה-IT. יחד עם שיתופי הפעולה הנהדרים שיצרנו עם השנים, הגענו למקום שבו אנחנו גאים להעניק שירותי IT לאלפי עסקים בארץ ובעולם, ונשמח להעניק אותם גם לכם! פנו אלינו עוד היום ונשמח לתת לכם שירות.