הראל טכנולוגיות מידע הינה ספקית תשתיות IT מהמובילות בישראל. לחברה מוניטין וניסיון מצטבר של מעל 30 שנה – בעידן "המידע" בו אנו נמצאים, לקוחות מתחבטים רבות בשאלות מהותיות הנוגעות לתשתיות ה- IT שלהן, ולא מעט חברות בוחרות ב"הראל" בזכות הניסיון הזה.

ישנן חברות בתחום ה-IT שמתיימרות לספק שירותים מהרבה יצרנים ואז כביכול סל הפתרונות שלהן נראה רחב ומקיף. מדיניותה של הראל שונה בתכלית – אנחנו לא מתפזרים יתר על המידה, אלא מתרכזים בתחומי הידע שלנו, בטכנולוגיות ובספקיות התשתית אשר בחרנו לספק איתן את הפתרונות אותם אנו מציעים- קרא עוד על הפתרונות שלנו

מרבית הפתרונות שהראל מספקת הינם פתרונות מקצה לקצה TurnKey Projects – הכוללים בניית מעטפת כוללת לשביעות רצון הלקוח, באחריותה המלאה של הראל כ-Single Point Of Contact.

הצוות המקצועי של הראל כולל 6 מומחים בתחומי הטכנולוגיה, שהינם מהנדסי מערכת בכירים, מהמובילים בתחומם והאחראים על בניית הפתרונות ללקוחות.

בנוסף, גם 12 מומחי PS בעלי הכשרה וניסיון רב, האחראים על המסירה ללקוח.

על הצוות מנצחים שני מנהלי פרויקטים ברמה הגבוהה ביותר.

לאחר המסירה המלאה של הפרויקט, הלקוח מועבר לטיפול השוטף של מחלקת השרות, המונה טכנאים רבים ומנוסים, האחראים לספק כל סוג שרות נדרש כולל שרות במתכונת 24/7.

זה כמעט 15 שנה שהראל הינה הספק העיקרי והגדול ביותר של ממשלת ישראל והחברות הלאומיות תחתיה, במגוון תחומים, החל מאספקת כמעט כל המחשוב האישי, דרך אספקת כל השרתים על סוגיהם (שרתי Rack ו- (Blades וכן את מרבית פתרונות האחסון.

תיקצר כאן היריעה מלמנות את לקוחות החברה, נציין רק שהם מתפרשים על פני כל הענפים במשק הישראלי, החל ממשרדי ממשלה, מרבית מוסדות האקדמיה, כמעט כל מערך שרותי הבריאות, רשויות מקומיות, מוסדות פיננסיים, חברות בתחום התעשייה וההיי-טק, ועוד.

מתחילת דרכה השכילה הראל להאמין קודם כל באנשיה והיא חרטה על דיגלה את האמירה "האנשים עושים את ההבדל" – דבר המסביר מדוע מרבית עובדי החברה הינם עובדים ותיקים ומנוסים מעל 10 שנים, וכפי שהיטיב לתאר זאת אחד מלקוחותינו: "לבחור בהראל זה לבחור במשפחה".