נט-אפ הכריזה על הראל כשותפת השנה בתחום ה-Flash

נט-אפ הכריזה באחרונה על הזכייה של הראל טכנולוגיות מידע בפרס השותפה הטובה ביותר שלה בתחום ה-Flash לאזור EMEA, בזכות שיתוף הפעולה וההשקעה שהציגה זו לאורך השנה. הראל קיבלה את התואר במפגש שהתקיים במשרדי החברה.

יוסי צייגר, מנכ"ל הראל, אמר כי "מדובר בפרס חשוב, שמוכיח את המוטו שלנו – האנשים שלנו הם הגורמים לשינוי. אנחנו מספקים את הפתרונות שלנו בזכות שותפויות חזקות כמו זו שיש לנו עם נט-אפ – חברה עם סטנדרטים גבוהים משלה. אני בטוח שבשנים הבאות הקשרים שלנו יתחזקו עוד יותר".

ינון וטשר, מנהל שותפים בנט-אפ ישראל, ציין ש-"בינינו לבין הראל מתקיימת שותפות ארוכת שנים, כמו גם ידידות אמיצה בין אנשינו לאנשיה. הראל מספקת ללקוחותינו המשותפים שירותי מומחה ותמיכה טכנית ברמה הגבוהה ביותר".

 

קרא עוד

מימין: שלומי פרייס, מנכ"ל נט-אפ ישראל1 יוסי צייגר, מנכ"ל הראל טכנולוגיות מידע; אבי נורמן, מנכ"ל תיא; וינון וטשר, מנהל שותפים בנט-אפ ישראל. צילום: יח"צ​

אשכול המחשוב החזק ביותר באקדמיה הישראלית נפתח בטכניון

הסתיים השלב הראשון בשדרוג מרכז החישוב של הטכניון, שיסתיים עוד השנה בהשקעה כוללת של 14 מיליון שקל; תרומה של 8 מיליון דולר תשמש להקמת מרכז מידע חדש ברמת הגנה גבוהה.

במסגרת הפרויקט הוקם בטכניון אשכול ה-HPC החזק ביותר באקדמיה הישראלית – אשכול חישובי המבוסס על שרתי DGX-A100 של חברת Nvidia הכולל עשרות שרתים וכמות גדולה של מאיצים גרפיים מסוג A100, המחוברים ברשת מהירה מסוג Infiniband של Nvidia (מלאנוקס). האשכול הוקם בהובלת מהנדסי אגף המחשוב בטכניון ובעזרת חברת הראל טכנולוגיות מידע ונציגי Nvidia.

 

קרא עוד

שרתים במרכז למחשוב-על​

Commvault Hyperscale X: הדור הבא של תשתיות הגיבוי

כתב: אבינועם צ'פלאוי, מנהל מחלקת הפריסייל בהראל טכנולוגיות מידע

תחום התשתיות עובר שינויים רבים בתקופה זו, ותחום הגנת המידע בפרט. הארגונים מבינים כיום שנדרשת מערכת לניהול המידע ממקום אחד בכלל הרבדים הקיימים, ושהפלטפורמה שאותה הם בוחרים חייבת לשים את המידע בראש סדר העדיפויות – בין אם הוא מאוחסן באתר הארגון, בענן או בעננים מרובים (מולטי קלאוד).

 

 

קרא עוד

אבינועם צ'פלאוי, מנהל מחלקת הפריסייל בהראל טכנולוגיות מידע. צילום עצמי​

הראל טכנולוגיות מידע – כוכב עולה, גם של פוג'יטסו

 

 הראל טכנולוגיות מידע זכתה לא מכבר בתואר "הכוכב העולה" (Rising Star) של פוג'יטסו לאזור EMEA, לאור עלייה מטאורית בהיקף העסקים שלה – עם הענקית היפנית, שהיא שותפה בכירה שלה, ובכלל. לאור הזכייה, הראל ערכה באחרונה כנס (וירטואלי, כמובן), שבו הציגו שתי החברות את השותפות הפורה שלהן, שבא לידי ביטוי במוצרי האחסון ובפתרונות המגוונים שהן מציעות לשוק הישראלי.

 

 

קרא עוד

​מימין: רענן ביבר, מנהל אזור ישראל, יוון וטורקיה בפוג'יטסו, ויוסי צייגר, מנכ"ל הראל טכנולוגיות מידע

הראל הטמיעה מערכת של נט-אפ באגודת אכסניות הנוער

 

 פתרון HCI שהוטמע הוא פתרון מבוסס תוכנה, המאחד את כל רמות התשתית ומאגד אותן תחת פתרון תוכנה אחד ומייצג את סביבת השרתים, את מערך האחסון, את מתגי התקשורת ואבטחת המידע - בממשק ניהול אחד, שמדבר ומנהל את כולם.

הראל טכנולוגיות מידע הטמיעה מערכת HCI של נט-אפ (NetApp) באגודת אכסניות הנוער בישראל (אנ"א). הפרויקט ארך חצי שנה והסתיים באחרונה. היקפו הכספי של הפרויקט עומד על מאות אלפי שקלים.

 

 

קרא עוד

​רן אמיגה, סמנכ"ל חדשנות וטכנולוגיה, אגודת אכסניות הנוער בישראל. צילום: יח"צ

חוויית ענן מלאה - כך תנהלו Data Center וירטואלי מלא בתוך הארגון

 עבודה ב-Data Centers דורשת סנכרון בין כל חלקי המערכת בארגון: תקשורת, אחסון ושרתים • פתרונות של תשתית אחודה שהולכים ומשתדרגים כיום, נותנים מענה לכלל התשתיות ומקלים את הניהול והתחזוקה השוטפים של מערכות המידע.

 

גם כשנדמה שהטכנולוגיה כבר הגיעה לשיא, ונראה כי אין לאן להתקדם ממנו - תמיד אפשר לעשות עוד צעד, לשפר עוד היבט, לחדד ולחזק את דרך ההתנהלות של עוד תהליך ואת הביצועים של עוד מערכת. צעד כזה בדיוק נעשה בפתרונות התשתית האחודה, (HCI (Hyper-Converged Infrastructure.

 

קרא עוד

אבינועם צ'פלאוי, מנהל מחלקת הפריסייל בחברת הראל טכנולוגיות מידע

לנובו, הראל טכנולוגיות ו-VMware – חוגגים 15 שנים ביחד

  

באירוע שרובו וירטואלי וחלקו פיזי חגגו ביום ה' שעבר החברות לנובו (Lenovo DCG), הראל טכנולוגיות ו-VMware חמש-עשרה שנות עבודה משותפות.

כמנהג הימים, התנהל רוב האירוע באמצעות הזום, אולם כדי לחגוג את האירוע החגיגי התכנסו ביחד שלושת המנכ"לים – יוסי צייגר, מנכ"ל הראל טכנולוגיות מידע, דני ארז, מנכ"ל Lenovo DCG ישראל, ושלומי אביב, מנכ"ל, VMware ישראל – להרמת כוסית משותפת, כשהם יושבים זה לצד זה, ולא כקוביות ב-ZOOM.

 

קרא עוד

דני ארז, שלומי אביב ויוסי צייגר

Meuhedet Health Services drives cost, time and recovery efficiencies with unified data protection

 

 

Working with our trusted partner Harel, we experienced smooth operations from POC to production. Today we meet all our SLAs with a single platform from Commvault.

–Artur Uritsky | Open Systems Team Leader, Meuhedet Health Services

 

 

קרא עוד

פרויקט קופת חולים מאוחדת

הראל תטמיע שרתי פוג'יטסו בממשלה בעשרות מיליוני שקלים

 

במסגרת הפרויקט יוטמעו שרתי Rack במקום אלה של HPE, שסיפקה אותם לממשלה בשנים האחרונות ● משך המכרז הוא לשנתיים, עם אופציה להארכה בחמש שנים נוספות.

ועדת המכרזים למחשוב וטכנולוגיה במנהל הרכש הממשלתי בחרה בהראל טכנולוגיות מידע כזוכה יחיד במכרז לאספקת שרתי Rack לממשלה – כך נודע לאנשים ומחשבים. החל מהחודש הנוכחי היא תטמיע שרתי פוג'יטסו במשרדי הממשלה וביחידות הסמך שלה, בהיקף של בין 15 ל-30 מיליון שקלים בשנה.

משך המכרז הוא לשנתיים, עם אופציה להארכה בחמש שנים נוספות. הראל ופוג'יטסו יחליפו את HPE, שסיפקה לממשלה את השרתים מסוג זה בשנים האחרונות.

כיוון שמדובר במכרז מסגרת, הרי שמעתה, כל משרד ממשלתי שיצא לפרויקט של שרתי Rack יהיה חייב להטמיע את השרתים של פוג'יטסו יחד עם הראל טכנולוגיות, שהיא האינטגרטור הראשי שזכה.

 

 

קרא עוד

יוסי צייגר, מנכ"ל הראל טכנולוגיות מידע

University of Haifa standardizes and simplifies backup and recovery on central platform

 

 

With Commvault Complete™ Backup & Recovery, the University of Haifa has consolidated its backup environment onto a single, easy-to-manage solution

 

קרא עוד

סיפור לקוח - אוניברסיטת חיפה - הראל וקומוולט

הנמר במינכן: קר בחוץ, חם בכנס של פוג'יטסו

 

פלי הנמר נסע לעיר הגרמנית, התעדכן בחידושים ובפיתוחים של החברה ושהה עם המשלחת הישראלית הגדולה ● התמונות והרשמים לפניכם

התמורות במזג האוויר וההתחממות הגלובלית שינו הרבה דברים באקלים של אירופה, אבל תחילת נובמבר במינכן היא עדיין תקופה קרה ואפרורית. עם טמפרטורה נמוכה, בוודאי במונחים ישראליים, וענני סתיו בשמיים, היה מלבב וחם יותר להיכנס למרכז הכנסים, לאירוע השנתי Fujisu Forum 2019, שמארגנת החברה לשותפים וללקוחות שלה.

 

 

קרא עוד

משלחת הראל לכנס פוג'יטסו מינכן 2019

הראל טכנולוגיות מידע זכתה בפרס השותף למצוינות של נט-אפ

 

להראל טכנולוגיות מידע יש סיבה למסיבה: החברה קיבלה לא מכבר את תואר שותף המצוינות (ה-Flash) של השנה בפורום מנהלי השותפים ה-13 באזור EMEA של נט-אפ, שנערך הפעם במדריד. הפרס ניתן להראל על הכרה בביצועים יוצאים מהכלל, הרצון לחדש ואיכות שירות בולטת. הביצועים המצוינים שהחברה הציגה לאורך השנה הכספית האחרונות השפיעו על העלייה במכירות פתרונות אלה בארץ ובעולם בכלל.

 

 

קרא עוד

​יוסי צייגר, מנכ"ל הראל טכנולוגיות מידע

הראל הטמיעה פתרון עתיר ביצועים של נט-אפ בפיברו

 

במסגרת הפרויקט הוטמע פתרון לאיחוד נתונים, HCI של נט-אפ, שכולל שרתים, תקשורת, אחסון ותשתית ענן ● ההיקף: מאות אלפי שקלים

 

אבינועם צפלאוי, מנהל מחלקת הפריסייל בהראל טכנולוגיות מידע, אמר כי "בשל הפרויקט, פיברו ישראל קיבלה יכולת שימור וניהול של התשתיות הקיימות באתר. הפתרון מספק ללקוח חופש פעולה וגמישות בהקמת אתר גיבוי משני, עבור ניהול המידע של הארגון. מדובר בפרויקט שדרוג שלישי שהראל מבצעת בפיברו".

 

 

קרא עוד

​מנחם דנגוט, מנמ"ר פיברו ישראל

הראל טכנולוגיות הטמיעה אחסון של אינפינידט בביטוח ישיר

 

בפרויקט, שעלותו נאמדת במיליוני שקלים, הוטמע פתרון InfiniBox בנפח של 2.5 פטה בייט בשני אתרי החברה

 

הראל טכנולוגיות הטמיעה בביטוח ישיר את פתרון אחסון הנתונים של אינפינידט לכלל סביבות הארגון. הפרויקט ארך כחודש והסתיים באחרונה. עלותו הכספית עמדה על מיליוני שקלים.

 

 

קרא עוד

​דודי דביר, CTO הראל טכנולוגיות מידע בע"מ

 

 

 

קומוולט והראל טכנולוגיות בהרי ירושלים

קומוולט והראל טכנולוגיות מידע קיימו באחרונה מפגש טכנולוגי ללקוחות שתי החברות – קיימים ופוטנציאליים. המפגש, שהתקיים במלון יהודה בירושלים, התמקד בחידושים ובעדכונים ב-Commvault Complete Backup & Recovery – פתרון הארכוב והגיבוי החדש של קומוולט, שהוצג בכנס הלקוחות השנתי האחרון של החברה.

 

 

קרא עוד

​אבינועם צפלווי, מנהל מחלקת פריסייל

 

 

 

הראל טכנולוגיות תשווק ותטמיע את פתרונות אינפינידט לאחסון נתונים 

החברה צופה נפח פעילות של עשרות מיליוני שקלים בשנה הראשונה לשיתוף הפעולה ● יוסי צייגר, מנכ"ל הראל טכנולוגיות: "אינפינידט עושה מהפכה בשוק אחסון הנתונים עם פתרון חדשני"

הראל טכנולוגיות מידע חתמה בימים אלו על הסכם שיתוף פעולה אסטרטגי לשיווק והטמעה של פתרונות אחסון הנתונים של אינפינידט. החברה הודיעה כי תקדם ותבצע פרויקטי הטמעה ל- InfiniBox, פתרון הדור הבא של אינפינדט לאחסון נתונים, תוך התמקדות בארגוני אנטרפרייז בכלל ענפי המשק.

 

 

קרא עוד

יוסי צייגר, מנכ"ל הראל טכנולוגיות​

 

 

 

איך יוצרים את ממשלת העתיד? 

"במקום צוותים גדולים ופרויקטים רב שנתיים, הממשלות צריכות לשנות גישה - לטובת האזרח, באמצעות חדשנות וכלים מבוססי ענן", אמרה קייסי קולמן, סגנית נשיא עולמית למגזר הממשלתי-ציבורי ב-Salesforce

"ארגונים שלא יבצעו טרנספורמציה דיגיטלית – יישארו מאחור"

דודי דביר, מנהל הטכנולוגיות הראשי שלהראל טכנולוגיות מידע, אמר כי המפתח לממשלת העתיד, כמו לארגוני העתיד בכלל, מצוי בטרנספורמציה הדיגיטלית. "אנליסטים שבים ומדברים על כך שארגונים שלא יבצעו טרנספורמציה דיגיטלית עד 2020 פשוט יישארו מאחור. הם יראו ירידה של כ-50% בהכנסות, כי הם לא קפצו למים של המהפכה. לעומת זאת, ארגונים שיאמצו את התפיסה הזאת וטכנולוגיות שכאלה יראו עד אותה השנה עלייה של לפחות 50% ממקור הכנסה חדש – הטרנספורמציה הדיגיטלית", הוסיף.

קרא עוד

 

 

 

הראל טכנולוגיות מידע השלימה את תכנית השותפים Fujitsu Select Expert

"פוג'יטסו גאה בשותפיה העסקיים בישראל ושמחה על מינוי הראל טכנולוגיות מידע כשותף Fujitsu Select Expert", כך לדברי רענן ביבר, מנהל פוג'יטסו ישראל

 

משמאל לימין: אלי ברששת, משנה למנכ"ל הראל טכנולוגיות מידע; רענן ביבר, מנהל פוג'יטסו ישראל; חואן פרוקר, סגן-נשיא והמנהל האזורי בפוג'יטסו ישראל; יוסי צייגר, מנכ"ל הראל טכנולוגיות מידע; אבי ביגל, סמנכ"ל מכירות הראל טכנולוגיות מידע; וארז ויינר, מנהל ערוצים פוג'יטסו ישראל. צילום: יח"צ

 

 

קרא עוד

 

 

 

"פלטפורמת נט-אפ – היחידה המתאימה באופן מושלם לעידן הדיגיטל"

 

לקראת כנס, דודי דביר, CTO בהראל טכנולוגיות מידע, המספקת פתרונות מחשוב מקצועיים לארגונים ועסקים, מספר על היתרונות של נט-אפ (NetApp) וכיצד הפתרונות שלה עוזרים לארגונים בביצוע תהליך הדיגיטציה.

"מהרגע הראשון שנתקלנו בנט-אפ ידענו שהפתרונות שלה הם הטובים ביותר""כחברת טכנולוגיות מובילה, השואפת תמיד לספק את הפתרונות הטובים ביותר בשוק, אנו בוחרים בקפידה את הטכנולוגיות שאיתן אנו עובדים. כאשר נתקלנו בנט-אפ לראשונה זיהינו את פלטפורמת הפתרונות של החברה כפתרון מנצח עבור לקוחותינו.

 

 

קרא עוד

 

 

 

הרבה בשר – עם הראל טכנולוגיות מידע, נוטניקס וקומוולט

 

הראל טכנולוגיות מידע, בשיתוף עם נוטניקס (Nutanix) וקומוולט (Commvault), קיימו באחרונה ב-Even's בבית נחמיה מפגש טכנולוגי ללקוחותיהן בנושא הדור הבא של הדטה סנטרים. המפגש כלל סדנת בשר ומגוון רבי שיח טכנולוגיים, שעסקו בנושאים החמים בתחומי ניהול המידע, ההגנה הרב שכבתית והתפתחות תשתיות הדטה סנטר העתידי, תוך התממשקות לעולמות הענן השונים.

 

 

קרא עוד

 

 

 

"פלטפורמת הגיבוי של קומוולט היא היחידה המתאימה לעידן הדיגיטל"

 לקראת כנס הלקוחות השנתי של קומוולט (Commvault) דודי דביר, CTO בהראל טכנולוגיות מידע, המספקת פתרונות מחשוב מקצועיים לארגונים ועסקים, מספר על היתרונות של קומוולט וכיצד המערכת עוזרת לארגונים בביצוע תהליך הדיגיטציה.

 

קרא עוד

דודי דביר, CTO הראל טכנולוגיות מידע

 

 

 

כתבו עלינו