טאבלט מוקשח

כתוצאה מטכנולוגיות חדשות, צצו גאדג'טים אלקטרוניים חדשים לשיפור תנאי העבודה והניידות של אנשי מקצוע. בין המכשירים הללו, ניתן למצוא גם טאבלט מוקשח, כלי מהפכני המיועד לעובדים. כיום, זהו מכשיר בשימוש נרחב בתעשיית הבנייה, ובכך משפר את איכות כוח העבודה. 

 

מדוע טאבלט מוקשח הוא המכשיר הנייד העסקי הטוב ביותר

 מדובר בטאבלט אשר תוכנן לעמוד בתנאים קיצוניים. בין אם זה מזג אוויר גרוע, טמפרטורות גבוהות מאוד או נמוכות מאוד ( 0 ~ 63 0-29) ותנאים רטובים או מאובקים., או שהטאבלט יקבל הרבה מכות, הכיסוי העמיד במיוחד מגן על הרכיבים הפנימיים העדינים מפני נזק וקורוזיה. טאבלטים קשיחים הם טובים ביותר עבור אנשי מקצוע ניידים שעושים הרבה עבודת שטח, כמו קבלני בנייה ומהנדסים.  

טאבלט מוקשח הינו טאבלט שתוכנן במיוחד לפעול באופן אמין בסביבות ובתנאים קשים, כגון רעידות חזקות וטמפרטורות קיצוניות. הוא מיועד לתפקידים מסוכנים כמו שקיימים ביישומים משטרתיים, כבאות , צבאיים ותעשייתיים. הטאבלטים המוקשחים חיוניים לעבודה בסביבות קשות, אך גם מועילים לעבודה יום יומית שבה טאבלטים ניידים לעתים קרובות נשמטים ונפגעים. 

היתרונות של טאבלט מוקשח

מדובר בכלי פרודוקטיבי מעולה, המותאם לצרכי העבודה שלכם. יש לו סוללה בעלת קיבולת גבוהה, סורק ברקוד, קורא טביעות אצבע וכו'. טאבלט מוקשח  יכול למלא את כל הדרישות המקצועיות שלכם. במערכת ההפעלה Windows 10, אנדרואיד או לינוקס הקלה לשימוש, הטאבלט המוקשח עוזר לך לבצע את העבודה שלך היטב.

2 יתרונות עיקריים של טאבלט מוקשח:

  • - מגוון גדלים 

ישנם גדלי גוף ומסך שונים לפי תרחישי יישום שונים, רק כדי להתאים להרגלי השימוש הטובים ביותר שלך.

  • - מהימנות 

הוא מתמקד באמינות גבוהה, כולל נפילות, זעזועים, איטום (מים ואבק) ותנודות טמפרטורה. עמידות זו פירושה זמן פעולה ארוך יותר ועלויות תחזוקה נמוכות יותר.

תוכן עניינים

גלו את המאפיינים של טאבלט מוקשח

לטאבלט מוקשח יש מאפיינים מרכזיים שמבדילים אותו מהטאבלט המיינסטרים ואשר גם עוזרים לך לעשות את הבחירה הנכונה. הטאבלט המוקשח מתאפיין באלמנטים הבאים:

  • - אינדקס הגנת IP: זהו מספר דו ספרתי המייצג את העמידות למים ואבק של הטאבלט המוקשח.
  • - סיווג MIL-STD: זה מצביע על כך שהגאדג'ט עבר כמה מבחני עמידות סביבתית (רעידות, לחץ, הלם תרמי וכו'). כמו כן מוזכרות כאן תוצאות מבחני ההתנגדות לנפילה.

טאבלטים מוקשחים רבים נבדקו כנגד תקנים כגון: Mil-STD 810H , IP67 , Mil-STD 461G , ATEX , SOLT & FOG בעמידה בפני לחות, לכלוך ופסולת, לטמפרטורות קיצוניות, ונפילות וזעזועים. זה אומר שאתם יכולים להיות רגועים ובטוחים שהרכיבים העדינים בתוך הטאבלט החדש שלכם יהיו מוגנים מפני נזק, קורוזיה וקצרים חשמליים מחדירת מים.

אלמנטים פיזיים אחרים עשויים ללוות את רמת החוסן שלו. אנו מבחינים במסך זכוכית גורילה, מסגרת כפולה, בחירה גמישה יותר של חומר, פיזור חום טוב יותר וכו'.

אז מה הופך את הטאבלט הקשוח לכלי כה פופולרי?

הטאבלט המוקשח הוא מסוף תעשייתי שקיים כבר למעלה מ-20 שנה. הוא פותח במיוחד לצרכים של אנשי מקצוע מסוימים. הם אכן אלה שעובדים בסביבות מאתגרות שלעתים רחוקות נגישות לאלקטרוניקה (בנייה, שדות קרב, מפעלי ייצור וכו').

לפיכך, בעת עיצוב ותכנון הטאבלט המוקשח נלקח בחשבון את כל הסיכונים הגלומים באזורים אלו. טאבלט מוקשח בנוי עם חוסן הרב ומאטימה המצוינת שלו. הוא עשוי מחומרים עמידים, משפר את הפרודוקטיביות ומאפשר ביצוע עבודה איכותית.

בנוסף, הוא מציעה חיבורים משופרים, ביצועים אופטימליים, מספר תגונות ומאפיינים וכו'. טאבלט מוקשח מאפשר למקצוענים להפעיל גרסה ניידת של האפליקציות העסקיות שלהם ולעמוד בטמפרטורות קיצוניות, יחד עם היתרונות שהוזכרו לעיל. יתר על כן, הוא גם חסין זעזועים, לא רגיש לרעידות ונפילות, ועובד גם בסביבות מאובקות ולחות מאוד.

למה טאבלט מוקשח לעומת "רגיל" עם כיסוי קשיח?

טאבלטים קשיחים הם בצד היקר יותר של העסקה, ולכן זה יכול להיות מפתה להשיג טאבלט או לוח מחשב מדגם רגיל, ברמת הצרכן, ולהכניס אותו לכיסוי "קשיח". וזה יעבוד...לזמן מה. כיסויים אלה יכולים לעשות כל כך הרבה כדי להגן על רכיבים פנימיים כמו מעבדים וכונני אחסון מנזק שעלול להיווצר ממכות, זעזועים ולחות. אבל טאבלט  מוקשח שתוכנן על ידי היצרן כדי להתמודד עם תנאים קיצוניים מצויד הרבה יותר כדי להתמודד עם כמעט כל דבר שאתם יכולים לזרוק עליו. מכיסויים אטומים למים ומחוזקים ועד לסוללות הניתנות להחלפה חמה, טאבלט מוקשח יכול להיות השקעה מצוינת ונכס יקר עבור אנשי מקצוע ניידים שצריכים לעבוד בכל מיני סוגים של מזג אוויר.

למרות שזה אולי נראה כאילו טאבלט מוקשח יקר יותר מאשר טאבלט בדרגה צרכן, אתם למעשה חוסכים כסף בטווח הארוך. טאבלטים קשיחים מחזיקים מעמד זמן רב יותר ונוטים פחות לכשל בסביבות תעשייתיות. עם טאבלט בדרגת צרכן, ייתכן שתצטרך לתקן או להחליף אותו מספר פעמים בשנה, בעוד שטאבלטים קשיחים מתוכננים להחזיק מעמד במשך שנים ללא הפרעות. רוב הספקים התעשייתיים מוודאים שרכיבים זמינים עד חמש שנים, למקרה שתצטרך לתקן את הטאבלט שלך. במוצרי צריכה, חלקים ותוכנה יכולים להשתנות משנה לשנה וייתכן שחלקי חילוף לא יהיו זמינים בעתיד במקרה של תקלה בטאבלט. טאבלט מוקשח הוא מכשיר העתיד, אז אל תישארו מאחור, תהנו מכל היתרונות של מכשיר נייד יחד עם כל היתרונות של מחשב עם טאבלטים מוקשחים המיועדים לפונקציונליות, ניידות וחוזק.

איך לבחור את הטאבלט המוקשח הנכון?

ישנם מספר קריטריונים לבחירת הטאבלט המוקשח. ראשית, עליך לשקול את חוזקו ועמידות הפגיעה שלו. יש הבדל בין טאבל מוקשח למחצה לטאבלט מוקשח. הראשון משמש בתנאים סבירים, בעוד שלשני יש שלדה חזקה עבור מקרי שימוש מתקדמים יותר.

הקריטריון הבא הוא רמת הקישוריות והאוטונומיה. הטאבלט הקשוח אמור לאפשר תקשורת רב-ערוצית. כדאי לקחת בחשבון את הגודל, בהירות המסך ויעילות מערכת ההפעלה. טאבלט קומפקטי מקל על ניידות, בעוד שטאבלט גדול מקל על הקריאה. בואו להכיר את הראל טכנולוגיות יותר טוב! קראו הכל אודותנו בקישור.