מידע על אירועים/כנסים

ניפגש באירוע הקרוב

לנובו, הראל טכנולוגיות ו – VMware – חוגגים 15 שנים ביחד

באירוע וירטואלי חגגו ביום ה' שעבר החברות לנובו Lenovo (DCG), הראל טכנולוגיות ו- VMware חמש-עשרה שנות עבודה משותפות. כמנהג הימים, התנהל רוב האירוע באמצעות זום, אולם כדי לחגוג את האירוע החגיגי התכנסו ביחד שלושת המנכ"לים – יוסי צייגר, מנכ"ל הראל טכנולוגיות מידע, דני ארז, מנכ"ל Lenovo DCG ישראל, ושלומי אביב, מנכ"ל, VMware ישראל – להרמת כוסית משותפת, כשהם יושבים זה לצד זה, ולא כקוביות ב-ZOOM.

הנמר במינכן: קר בחוץ, חם בכנס של פוג'יטסו

פסקה: פלי הנמר נסע לעיר הגרמנית, התעדכן בחידושים ובפיתוחים של החברה ושהה עם המשלחת הישראלית הגדולה ● התמונות והרשמים לפניכם. התמורות במזג האוויר וההתחממות הגלובלית שינו הרבה דברים באקלים של אירופה, אבל תחילת נובמבר במינכן היא עדיין תקופה קרה ואפרורית. עם טמפרטורה נמוכה, בוודאי במונחים ישראליים, וענני סתיו בשמיים, היה מלבב וחם יותר להיכנס למרכז הכנסים, לאירוע השנתי Fujtisu Forum 2019, שמארגנת החברה לשותפים וללקוחות שלה

קומוולט והראל טכנולוגיות בהרי ירושלים

פסקה: קומוולט והראל טכנולוגיות מידע קיימו באחרונה מפגש טכנולוגי ללקוחות שתי החברות – קיימים ופוטנציאליים. המפגש, שהתקיים במלון יהודה בירושלים, התמקד בחידושים ובעדכונים ב-Commvault Complete Backup & Recovery – פתרון הארכוב והגיבוי החדש של קומוולט, שהוצג בכנס הלקוחות השנתי האחרון של החברה.