תשתית היברידית בין האתר המקומי לענן - הרבה מעבר ל-HCI

Nutanix HCI מאפשרת לאגד תחתיה את כל שכבות התוכנה והחומרה לניהול משאבי עיבוד, אחסון, תקשורת ואבטחה. המערכת נותנת מענה מהיר, יעיל ונוח לכל צורך שמתעורר בחברה, בלי להזדקק לכמות גדולה של שרתים ופתרונות אחסון.

הכל תחת קורת גג אחת!

מלאו פרטים, ונציג שלנו ייצור עמכם קשר:

Nutanix HCI מאפשרת לשפר את הקשר וניהול התשתיות, תוך יצירת מנגנון פשוט לניהול כלל משאבי המחשוב הווירטואלי בארגון תחת ענן אחד. כל זאת מתבצע באמצעות ממשק אחד קל להבנה, עם מגוון רחב של אפשרויות מתקדמות לניהול המידע.

קל לחזור לשגרה

להקצות שטחי אכסון בקלות
לא משנה אם העובד במשרד, בסניף מרוחק או בבית. ניתן בקלות להקצות את המשאבים הדרושים לו לפי בקשה. כך, ניתן להגביל את העובדים שאינם פועלים ברשת בתקופה זו, ולהעניק שטח רב יותר ותעבורה מואצת לעובדים אחרים הזקוקים לה.

ניהול כל השרתים הווירטואליים במערכת אחת
במקום לעבוד במקביל עם תוכנות וחומרות שונות, אשר לכל אחת דרישות אחרות. ניתן בקלות לאגד את כל המערכות תחת מערכת אחת קלה לתפעול.

הטמעה פשוטה
ניתן להטמיע את המערכת בקלות על גבי השרתים המובילים של החברות "Lenovo" ו-"Fujitsu".

במקום לנהל את כל השרתים
דרך תוכנות ומערכות שונות ומפוזרות

אפשר לנהל את הכל ממסך אחד

חברות שבחרו בנו

אם גם אתם מעוניינים לבחון פיתרון ניהול שרתים וירטואליים מרובים אנחנו בהראל טכנולוגיות מידע נשמח להכיר, להיפגש ולהדגים לכם את הפעלת המערכת.

הראל טכנולוגיות מידע כאן בשבילכם!

הראל טכנולוגיות מידע היא ספקית תשתיות IT מהמובילות בישראל. לחברה מוניטין וניסיון מצטבר של מעל 30 שנה – בעידן "המידע" בו אנו נמצאים, לקוחות מתחבטים רבות בשאלות מהותיות הנוגעות לתשתיות ה - IT שלהן, ולא מעט חברות בוחרות ב"הראל" בזכות הניסיון הזה.

מתחילת דרכה השכילה הראל להאמין קודם כול באנשיה והיא חרטה על דיגלה את האמירה "האנשים עושים את ההבדל" – דבר המסביר מדוע מרבית עובדי החברה הם עובדים ותיקים מקצועיים ומנוסים מעל 20 שנים, וכפי שהיטיב לתאר זאת אחד מלקוחותינו: "לבחור בהראל זה לבחור במשפחה".

מלאו פרטים, ונציג שלנו ייצור עמכם קשר: