סיפורי לקוח

הצטרפו לרשימת הלקוחות המרוצים:

נת"ע בדרך למהלך היסטורי: "פשטות ניהול ואבטחת מידע"

חברת נתיבי תחבורה עירוניים השלימה באמצעות חברת הראל טכנולוגיות מידע פרויקט מקצה לקצה להחלפה ושדרוג תשתיות ה-IT לפלטפורמת הענן הפרטי של נוטניקס. חן קריגל: "הפלטפורמה מתאפיינת בניהול מרכזי, כולל יכולת גידול קלה, שרידות, ביצועים וזמינות". כיצד תעבוד המערכת החדשה?

רשות הטבע והגנים הטמיעה פלטפורמת אבטחה של קומוולט

מטרתה של המערכת, Commvault Cloud, היא להגן על יישומי ענן ולמנוע מתקפות כופר ● היקף הפרויקט: מאות אלפי שקלים

עם קבוצת קלי הטמענו פתרון גיבוי כשירות בענן מטאליק עבור הגיבוי של סיילספורס CRM - הקבוצה אשר מתמחה בפתרונות פיננסים להשקעות, השלימה יישום של הגנת נתונים, גיבוי ושחזור Metallic של חברת Commvault עבור סביבת ה-CRM בה מנוהלים כל תהליכי השיווק, המכירות והשירות של עשרות אלפי לקוחות הקבוצה

באגודת אכסניות הנוער הטמענו מערכת אחסון ואבטחת מידע של נטאפ - בעקבות עליה בהיקף הפניות שהגיעו לאגודת אכסניות הנוער בישראל - הם פנו אלינו כדי למצוא פתרון ניהול נתונים אפקטיבי ויעיל יותר. במסגרת הכרת צרכי הלקוח, הבנו שאחד האתגרים שעמדו בפניו היה שימור המערכות הקיימות, תוך שיפור יכולות האכסון והביצועים בהתאם לכך. ולכן בחרנו להטמיע עבור הלקוח את מערכת HCI של NetApp. בנוסף ליכולות המתקדמות, המערכת מציעה גם ניתוח ממצאים ויצירת תחזיות לעתיד - כך שהלקוח יוכל לנקוט פעולות נכונות לחזון העתידי שלו.

עם ביטוח ישיר עמלנו על הטמעת אחסון של אינפינידט – הראל הטמיעה פתרון אשר מאפשר אחסון של נפחים גדולים במיוחד התוכנה, מאפשרת לארגוני אנטרפרייז לנהל נפחי מידע גדולים באופן יעיל, עם ביצועים גבוהים, אמינות ויכולת גידול מהירה. הטכנולוגיה מספקת זמן אחזור של פחות ממילי-שניה.

הטמענו פיתרון עתיר ביצועים של NetApp בפיברו – במסגרת הפרויקט הוטמע פיתרון לאיחוד נתונים הכולל שרתים, תקשורת, אחסון ותשתית ענן. בשל הפרויקט פיברו קיבלה יכולת שימור וניהול של התשתיות הקיימות באתר. הפיתרון מספק ללקוח חופש פעולה וגמישות בהקמת אתר גיבוי משני עבור ניהול המידע של הארגון.